Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Razem wspieramy DPS

10-12-2021  

 
Okres przedświąteczny, jak co roku jest dla Pracowników ORLEN Laboratorium czasem intensywnej pracy w ramach wolontariatu pracowniczego. W tym roku we współpracy ze Spółkami: ORLEN KolTrans i ORLEN Paliwa grudzień rozpoczęliśmy organizując zbiórkę odzieży, pościeli i innych artykułów gospodarstwa domowego na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich Pracowników udało nam się zebrać ogromną ilość rzeczy.

Działania w ramach wolontariatu pracowniczego przynoszą wiele radości i satysfakcji. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc – mówi Małgorzata Karcz z ORLEN KolTrans.

To nie pierwsza inicjatywa realizowana przez ORLEN Laboratorium na rzecz Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem”, dwa lata temu przekazywaliśmy artykuły spożywcze i chemiczne. Dziękujemy podopiecznym za piękne, własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne, które wprowadziły klimat świąteczny w naszych biurach.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za wspólnie osiągnięty cel oraz zaangażowanie w nagłośnienie akcji. Zachęcamy do współpracy - już w przyszłym roku planujemy realizację kolejnych inicjatyw wspierających osoby potrzebujące – mówi Marzena Witkowska Dyrektor Biura Zarządzania Personelem i Organizacji ORLEN Laboratorium.

Kolejne działania jeszcze w grudniu!


DPS1.JPG​​

DPS2.JPG 
 
 

Marki Grupy ORLEN