Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Pomagamy seniorom

27-01-2021  

Pracownicy Spółki w ramach działań z zakresu wolontariatu pracowniczego pod nazwą „Nakręceni na pomaganie” po raz kolejny wykazali się otwartością oraz chęcią pomocy osobom potrzebującym z Płocka i okolic. Dzięki środkom pozyskanym z Fundacji ORLEN wolontariusze zakupili potrzebne produkty, przygotowali paczki oraz dostarczyli prezenty bezpośrednio do seniorów.

Wspieraliśmy osoby starsze, samotne, z niepełnosprawnościami. Większość z nich boryka się także z chorobami nowotworowymi. Ich jedynym źródłem utrzymania jest emerytura lub renta. Często stają przed wyborem zakupić leki czy żywność. Żyją samotnie, bez opieki rodziny, która najczęściej wyjechała za granicę i pozostawiła ich samych sobie…lub też całkowicie opuściła. Mam nadzieję, że tegoroczny Dzień Babci
i Dziadka będzie dla nich wyjątkowy i szczęśliwy –
mówi Małgorzata Zielińska-Kowalewska – pracownik ORLEN Laboratorium.

To już kolejna inicjatywa organizowana przez Pracowników ORLEN Laboratorium. W grudniu wolontariusze wspierali 25 osób z niepełnosprawnościami poprzez przygotowanie paczek z produktami spożywczymi, a w Dzień Babci i Dziadka zorganizowali 50 osobom starszym paczki prezentowe ze słodyczami, ciastem, gadżetami oraz laurkami wykonanymi przez dzieci Pracowników Spółki.
 
IMG_1864.JPG
IMG_1793.JPG

 

IMG_1795.JPG

 
 
 

Marki Grupy ORLEN