Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Dostarczanie próbek
Płock
W laboratoriach w Płocku próbki do analizy można dostarczać przez 7 dni w tygodniu całą dobę.
Ponieważ laboratoria płockie znajdują się na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN S.A. i dotarcie do nich bywa problematyczne, uruchomiliśmy punkt przyjmowania próbek przy ul. Zglenickiego 40 k, pok. 12  
Próbki przyjmowane są w dni robocze w godzinach 7.30 - 15.30.
 
W dni wolne od pracy oraz w dni robocze po godzinie 15.30 przyjęcie próbek można uzgodnić pod numerem telefonu (24) 256 63 84 lub bezpośrednio w laboratorium.
 Mapka_900.jpg

 

Laboratoria Regionalne
Laboratoria Regionalne pracują w godzinach 7.00 - 15.00 w dni robocze. Przyjęcie lub pobór próbek można również uzgodnić telefonicznie 
Ponieważ nie wszystkie Laboratoria Regionalne wykonują pełen zakres analiz, oferujemy Państwu system obsługi kompleksowej, polegający na tym, iż próbkę dostarczacie Państwo do danego Laboratorium Regionalnego, które przeprowadza dalsze czynności, pozwalające jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania. Zazwyczaj polega to na wysyłce próbek do Płocka, gdzie wykonywane są żądane oznaczenia. W takim przypadku czas wykonania badań wynosi dłużej niż 48 godzin od momentu dostarczenia próbki do laboratorium.

Nasi Klienci mogą także skorzystać z usług Działu Logistyki ORLEN Laboratorium, który zajmuje się specjalistycznym poborem i transportem próbek.
Kontakt: tel. (24) 256 81 31

  
 

Marki Grupy ORLEN