Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Złoto dla ORLEN Laboratorium

11-02-2011  Aktualności

Program SOLIDNA FIRMA od 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Udział
w Programie biorą zarówno firmy małe jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie – firmy, które swoją codzienną pracą udowadniają, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności, ale od efektywnego zarządzania i wypracowanej wiarygodności.
ORLEN Laboratorium po raz pierwszy wzięła udział w Programie w 2006 roku uzyskując tytuł SOLIDNA FIRMA za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta i od tej pory uczestnictwo w programie wpisało się w coroczny kalendarz inicjatyw podejmowanych przez Spółkę. Przez kolejne 4 lata ORLEN Laboratorium pomyślnie przechodziła poszczególne etapy weryfikacji dokonywanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych tworzących Kapitułę Programu, za każdym razem uzyskując tytuł SOLIDNA FIRMA. W dniu 8 lutego odbył się finał regionalny województwa mazowieckiego.
Tegoroczna IX edycja Programu była dla Spółki wyjątkowa – ORLEN Laboratorium już po raz piaty została laureatem Programu otrzymując Złoty Certyfikat. W dniu 25 lutego Prezes Zarządu uczestniczył w uroczystej Ogólnopolskiej Gali Finałowej IX edycji Programu w hotelu InterContinental w Warszawie, podczas którego odebrał Złoty Certyfikat SOLIDNA FIRMA.
 
„ORLEN Laboratorium została laureatem Programu już po raz piąty, potwierdzając niesłabnącą solidną markę oraz doświadczenie i prestiż, a także utrwalając wiarygodność w świadomości kontrahentów i partnerów biznesowych. Solidność potwierdzona złotym certyfikatem ułatwia funkcjonowanie na rynku i sprzyja pozytywnemu wizerunkowi Spółki – rzetelnego płatnika i dobrego pracodawcy - mówi Prezes Zarządu ORLEN Laboratorium, Józef Więckowski.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN