Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wizyta przedstawicieli UNIPETROL RPA, s.r.o., UniCre a.s. oraz Polymer Institute Brno (PIB).

24-06-2019  Aktualności

W dniu 18.06.2019 ORLEN Laboratorium S.A. gościło przedstawicieli Laboratorium UNIPETROL RPA, s.r.o., UniCre a.s. oraz Polymer Institute Brno (PIB).
Celem wizyty było zapoznanie się z działalnością analityczną i laboratoryjną realizowaną przez Laboratorium Centralne w Płocku. Głównym zakresem zainteresowania były metody analityczne realizowane na rzecz części rafineryjnej oraz petrochemicznej Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN S.A. jak również badania środowiskowe w zakresie badań wód i ścieków. Nasi goście odwiedzili Pracownię Przerobu Ropy, Pracownię Paliw i Aromatów, Pracownię Chromatografii oraz Pracownię Ścieków i Produktów Petrochemicznych.
Dodatkowym atutem była wymiana doświadczeń na temat rozwiązań stosowanych w codziennej działalności, w tym realizowane projekty z zakresu nowoczesnego zarządzania jak również zapoznanie się z najnowocześniejszą infrastrukturą w ORLEN Laboratorium. Wizyta ta, była odpowiedzią na wizytę ORLEN Laboratorium S.A. w Laboratorium RPA s.r.o. oraz UniCre a.s., która została zrealizowana w dniach 24-25.04.2019. Efektem  tych działań jest wskazanie synergii oraz potencjału do współpracy pomiędzy jednostkami badawczymi.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN