Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Usprawniamy obieg korespondencji

11-01-2013  Aktualności

W 2011 r. ORLEN Laboratorium sięgnęła po kompleksowe narzędzie wspomagające procesy zarządzania dokumentacją w firmie – Program NND Integrum. Wdrożony wówczas moduł NND 9000 odpowiedzialny za nadzór nad dokumentacją okazał się doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym rejestrację i przechowywanie dokumentów wewnętrznych, tj. procedur, instrukcji, zarządzeń, aktów prawnych oraz wielu innych obowiązujących w Spółce, co znacznie wpłynęło na zmniejszenie kosztów, czasu i przestrzeni związanych z drukowaniem i składowaniem dokumentów w wersji papierowej.
W ślad za tym Spółka wdraża kolejny moduł – NND DOC przeznaczony do wspomagania obiegu dokumentów takich jak: korespondencja przychodząca i wychodząca, umowy, podania, oferty, zamówienia. Obecnie trwa etap szkolenia pracowników do pracy z nowym narzędziem, które zostanie uruchomione na początku lutego br.
Główne korzyści wynikające z wdrożenia modułu NND DOC to:
·         dostęp w odpowiednim czasie i miejscu do wszystkich dokumentów przeznaczonych wyłącznie dla uprawnionych osób,
·         automatyczne powiadomienie wszystkich pracowników o każdym nowym dokumencie, który ich dotyczy,
·         elektroniczna informacja o terminie realizacji,
·         dostęp do pełnej historii dokumentu,
·         porządek i szybki dostęp do dokumentacji, skrócenie czasu dotarcia do odpowiedniego dokumentu do kilku sekund,
·         zmniejszenie kosztów składowania dokumentacji papierowej (koszty papieru, koszty eksploatacji urządzeń biurowych, koszty przestrzeni biurowej oraz koszt pracy pracownika).
 
To tylko niektóre z zalet wdrażanego rozwiązania, które – mamy nadzieję – okaże się usprawnieniem nie tylko dla pracowników, ale również dla naszych Klientów i Partnerów.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN