Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Spotkanie Prezesa Zarządu z Jubilatami i Emerytami

26-11-2011  Aktualności

Spotkanie z pracownikami Spółki obchodzącymi jubileusz 15, 20, 25, 30 i 35 Lecia pracy zawodowej odbyło się 25 listopada, natomiast spotkanie z tegorocznymi Emerytami - 2 grudnia.
Zebranych gości powitał Prezes Zarządu - Józef Więckowski, który złożył Emerytom i Jubilatom podziękowania za wieloletnią pracę oraz zaangażowanie
i trud włożony w realizację powierzonych obowiązków. Każdy z nich otrzymał
z rąk Prezesa pamiątkowy dyplom wraz z bukietem kwiatów i życzeniami dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Pracownicy, którzy w tym roku przeszli na emeryturę otrzymali pamiątkowy upominek.
 
 
Dla wszystkich Jubilatów i Emerytów są to spotkania, które skłaniają do refleksji i wspomnień - i tym razem ich nie zabrakło. W ciepłej, serdecznej atmosferze, oderwani na chwilę od codziennej pracy - zarówno Jubilaci, jak i Emeryci - wspólnie z Prezesem Zarządu, wspominali swoją dotychczasową pracę w Spółce oraz najważniejsze wydarzenia
w jej historii, które odbyły się z ich udziałem. Wielokrotnie podkreślali również, że takie spotkania są niezmiernie ważne, gdyż są dowodem wdzięczności i pamięci ze strony pracodawcy oraz potwierdzeniem, że ORLEN Laboratorium jest firmą przyjazną pracownikom i na co dzień troszczy się o ich sprawy.
 
jubilaci_seebox_680x376.jpg

 
 
 

Marki Grupy ORLEN