Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Laboratorium uczestnikiem Targów STACJA PALIW 2012

14-06-2012  Aktualności

 
W dniach 23-25 maja 2012 r, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie, odbyły się XIX Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw 2012”. Spółka ORLEN Laboratorium uczestniczyła w targach jako  wystawca jak i partner forum dyskusyjnego towarzyszącego targom.
 
Targi STACJA PALIW to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych miejsc spotkań  producentów i importerów branży paliwowej. Zakres tematyczny XIX edycji wystawy to: stacja paliw – budowa i wyposażenie; ekologia; myjnie; paliwa – paliwa tradycyjne i ekopaliwa; energia - odnawialna, cieplna, elektryczna oraz sklep i bar.
 
Uczestnictwo Spółki w XIX edycji targów to także  udział w charakterze partnera forum dyskusyjnego „Rynek paliw konwencjonalnych i paliw alternatywnych w Polsce – rozwój czy stagnacja?”, podczas którego prezentację, pt: „Jakość paliw, konkurencyjność, rozwój czy stagnacja?” przedstawił Adam Trojanowski - Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.     
 
Udział w targach to okazja do spotkań i rozmów w celu zaprezentowania szerokiemu gronu osób zakresu usług świadczonych przez ORLEN Laboratorium. Wśród odwiedzających byli przedstawiciele  firm, które już współpracują ze Spółką jak i zainteresowani usługami laboratoryjnymi, którzy mogli zapoznać się z  zakresem działalności firmy.  Oferta spotykała się z dużym zainteresowaniem gości, dla których istotne znaczenie ma pewność zakupu wysokiej jakości tankowanego paliwa. Podkreślano istotę monitorowania jakości na stacjach paliw przez akredytowane laboratoria i przekazywanie tej informacji dla klientów.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN