Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Laboratorium po raz kolejny SOLIDNĄ FIRMĄ

10-02-2012  Aktualności

 
W dniu 7 lutego Prezes Zarządu ORLEN Laboratorium, Józef Więckowski uczestniczył w finale regionalnym województwa mazowieckiego tegorocznej, dziesiątej edycji programu SOLIDNA FIRMA, podczas którego odebrał Certyfikat SOLIDNA FIRMA 2011.
Zwieńczeniem X edycji programu była uroczysta Ogólnopolska Gala Finałowa, która odbyła się 17 lutego w hotelu InterContinental w Warszawie.
 
Już po raz szósty ORLEN Laboratorium otrzymała tytuł SOLIDNA FIRMA za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta, za każdym razem pomyślnie przechodząc poszczególne etapy weryfikacji dokonywanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych tworzących Kapitułę Programu, którego patronem jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej.
 
Od 2006 roku ORLEN Laboratorium znajduje się w bazie godnych zaufania przedsiębiorstw tworzonej przez Program SOLIDNA FIRMA - bazie gromadzącej firmy rzetelne, wiarygodne i efektywnie zarządzane.
 
Uzyskanie certyfikatu i tytułu SOLIDNA FIRMA za każdym razem jest źródłem satysfakcji, gdyż potwierdza niesłabnącą solidną markę Spółki oraz jej wiarygodność i rzetelność w stosunku do kontrahentów i partnerów biznesowych - mówi Prezes Zarządu ORLEN Laboratorium, Józef Więckowski - wyróżnienie za poszanowanie ekologii i praw konsumenta jest również bardzo istotne - te wartości są dla nas nadrzędne.
 
Uczestnictwo w programie wpisało się w coroczny kalendarz inicjatyw podejmowanych przez Spółkę; w ubiegłym roku ORLEN Laboratorium otrzymała jubileuszowy Złoty Certyfikat.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN