Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Laboratorium S.A. liderem bezpiecznej pracy

20-11-2019  Aktualności

Spółka ORLEN Laboratorium S.A. po raz kolejny została wyróżniona Zieloną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

  Karta została przyznana w uznaniu uzyskanych wyników w zakresie poprawy warunków pracy, bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy. Jest to krajowe wyróżnienie dla członków Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, przyznawane za szczególnie aktywne i skuteczne działania w zakresie bezpieczeństwa pracy. Zieloną Kartę Lidera odebrał Piotr Szpakowicz, członek Zarządu ORLEN Laboratorium S.A. podczas uroczystości towarzyszącej XXII dorocznej Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, która odbyła się 14 listopada 2019 roku w Warszawie.

 Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., przyjmowane są przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. W praktyce oznacza to zapewnianie pracownikom takich warunków, które umożliwiają wykonywanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z psychofizycznymi możliwościami człowieka. Obecnie do Forum Liderów należy już ponad 150 dużych przedsiębiorstw, które stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN