Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Mamy 10 lat !

04-01-2013  Aktualności

clip_image001.jpg

10 lat temu - 1 stycznia 2003 roku ORLEN Laboratorium rozpoczęła swoją działalność. Dzisiaj jest jedną z największych w Polsce firm działających na rynku usług analitycznych posiadającą sieć 17 laboratoriów na terenie całego kraju.

10 – letnia historia Spółki obfituje w wiele wydarzeń mających znaczący wpływ na jej funkcjonowanie i sukcesywny rozwój, wśród których należy wymienić miedzy innymi: wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem, BHP i Bezpieczeństwem Informacji, wprowadzenie na rynek usługi monitoringu jakości paliw na stacjach i w bazach magazynowych a tym samym nowej marki - BAQ Badanie Analityczne Jakości, utworzenie Działu Logistyki odpowiedzialnego za pobór i transport próbek na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN oraz na terenie całego kraju, uruchomienie nowej placówki laboratoryjnej – nowoczesnego Regionalnego Laboratorium we Włocławku odpowiedzialnego za zapewnienie obsługi Wytwórni PTA.
Siła Spółki to kreatywny i sprawnie działający prawie 400-osobowy zespół, który tworzą doskonale wyszkoleni specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie, a także nowoczesny sprzęt, w który na bieżąco zaopatrywane są laboratoria.
ORLEN Laboratorium dziś to prężnie rozwijająca się i profesjonalna organizacja posiadająca własne wartości i zasady.
Oprócz działalności kluczowej, czyli usług laboratoryjnych ściśle współpracuje z instytucjami publicznymi, uczelniami i fundacjami, a także wspiera lokalne inicjatywy i aktywnie uczestniczy w życiu Płocka.
Jest również laureatem wielu konkursów i plebiscytów, które potwierdzają jej rzetelność i profesjonalizm.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN