Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Bezpieczne czwartki w ORLEN Laboratorium

11-02-2013  Aktualności

DSC00495.JPGDSC00496.JPG

W celu doskonalenia standardów bezpieczeństwa pracy oraz zwiększenia efektywności działań prewencyjnych w tym zakresie, w ORLEN Laboratorium obowiązuje zarządzenie ustanawiające pierwszy czwartek każdego miesiąca Dniem Bezpieczeństwa Pracy.  
W ramach DBP odbywają się spotkania pracowników spółki dotyczące m.in. niebezpiecznych czynności i metod pracy wykonywanych w poszczególnych działach i laboratoriach, potencjalnych zagrożeń, przyczyn i możliwości zapobiegania z nimi związanych, a także szkolenia i praktyczne treningi związane z tematyką BHP, ppoż, ratownictwa chemicznego i ochrony środowiska.
 
Pracownicy ORLEN Laboratorium pamiętają jednak, że dbałość o środowisko pracy i środowisko naturalne to nie tylko przestrzeganie obszernej listy procedur, lecz przede wszystkim codzienna świadomość, że to od nas zależy stan środowiska w którym żyjemy, a tym samym – nasze zdrowie
i bezpieczeństwo.
Dlatego każdego dnia, w trakcie wykonywanej pracy należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów BHP, minimalizowaniu obciążenia środowiska naturalnego oraz redukcji emisji szkodliwych substancji.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN